YENİ NESİL ÜRÜNLER
PROFESYONEL ÜRÜNLER
İNDİKSİYON ÜRÜNLER
GRANİT SERİSİ ÜRÜNLER
DÖKÜM ÜRÜNLER
TEFLON ÜRÜNLER
 
Gizlilik ve Güvenlik

 

Gizlilik
Sipariş esnasında bize vermiş olduğunuz adınız, adresiniz, telefon numaralarınız, e-mail adresiniz, kredi kartı numaranız, alıcının ad, adres, telefon bilgileri, mesajınız bizim açımızdan gizli bilgi olarak kabul edilip aramızdaki gizlilik anlaşması ile koruma altındadır.
 Sipariş detay bilgileri internet üzerinde kesinlikle bir dosya üzerinde saklanmaz. E-mail adresiniz 3. şahıs veya kurumlarla paylaşılmaz.
www.mepos.com.tr olarak müşteri memnuniyeti, güvenliği ve gizliliği en dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir. Bu yüzden online mağazamız kendi sitemiz üzerine kurulu 128 bit Rapid SSL sistemi ile güvenli hale getirilmiştir. Kredi Kartı işlemleri için ise İlgili Bankaların Yüksek Güvenlikli Sanal-Pos sistemleri kullanılmaktadır.

 SSL Sertifikamız
  
Sitemizde alışveriş yaparken girdiğiniz bilgiler 128 bit'lik Rapid SSL kullanılarak şifrelenmekte ve bilgilerinizin güvenliği maksimum

düzeyde tutulmaktadır. SSL sertifikamızı, sipariş sayfasına geçtiğinizde sayfanın sağ alt kısmında yer alan kilit işareti üzerine iki kez

tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. SSL sertifikamız kendi sitemiz ve firmamız adına kayıtlıdır.